Aitvarai tarptautiniai projektai

Aitvarų meistrai, kurie savo darbais siekia prikelti iš užmaršties aitvarus, parodant netikėtas jų galimybes, kelia į dangų tarptautinio įvertinimo ir dėmesio sulaukusius simbolius.

 

Esame atviri naujiems projektams, nes su šiomis dangaus vėliavomis garsiname Lietuvos vardą pasaulyje.

 

Į dangų jau pakėlėme milžinišką – 850 m² ploto – Europos Sąjungos (ES) vėliavą. Ši Lietuvos aitvarų meistrų akcija realizuota Ukrainoje, netoli fronto esančiame Krasnoarmeisko (Pokrovsko) mieste, kurį po krizės 2014 m. buvo užėmę prorusiški separatistai.

 

Renginio metu buvo panaudota unikali, analogų pasaulyje neturinti vėliavų skraidinimo aitvarais technologija: įspūdingo dydžio ES vėliava buvo keliama pasitelkiant nuosekliai sujungtus originalios konstrukcijos aitvarus. Tąkart 60 kg svėrusi vėliava buvo iškelta į 100 metrų aukštį.

 

Ukrainos nacionalinio registro specialistai šį įvykį oficialiai užregistravo kaip rekordą. Anot jų, tai buvo ir pasaulio rekordas, nes tokio dydžio vėliavos skraidinti nenaudojant kuro dar niekam nėra pavykę.

 

Pagrindinė šios akcijos misija – parodyti, jog Donecko regionas nepaisant sudėtingos geopolitinės situacijos siekia gyventi pagal Europinės kultūros vertybes.

 

Dalyvaujame ir kituose tarptautiniuose renginiuose bei akcijose, prisidėjome prie Lietuvos primininkavimo ES Tarybai sukurto logotipo pristatymo šventės, aitvarus esame kėlę ir Gruzijos,  Azerbaidžano, Baku, Latvijos ir kitų šalių padangėje.

Mūsų turimo AITVARO skraidinimo kaina:

  • 275 EUR (išmatavimai: 35 m²);
  • 320 EUR (išmatavimai: 50 m²).

AITVARO, kuris liks Jums kaip šventės prisiminimas, ir bus gaminimas atsižvelgus į Jūsų pageidavimus, kaina:

  • 898 EUR (išmatavimai: 35 m²) + skraidinimas;
  • 1202 EUR (išmatavimai: 50 m²) + skraidinimas

Gaminame nuo mažiausių iki didžiausių AITVARŲ (nuo 35 m² iki 1000 m² dydžio). Turėkite viziją ir mes paleisime Jūsų svajonę į dangų!

GALERIJA