Skip links

ATGAL

Fotosienelės ir šviečiantys LED stendai

Fotosienelė renginiams

Fotosienelė jau tapo renginių klasika. Be jos neįsivaizduojami ne tik naujų prekių ženklų pristatymai, parduotuvių atidarymai, bet net ir asmeninės šventės. Fotosienelė yra būdas didinti jūsų įmonės logotipo , pavadinimo, šūkio ar renginio sklaidą bei atpažįstamumą per nuotraukas, kuriomis dalysis jūsų renginio svečiai.

Šviečiantys LED reklaminiai stendai – fotosienelės

Šviečiančios fotosienelės / reklaminiai stendai yra viena iš sparčiai populiarėjančių reklamos formų ir puiki idėja tiems, kurie ieško novatoriškų bei efektyvių sprendimų. Ši reklamos forma išsiskiria savo mobilumu ir lengvu surinkimu. Šviečiantys reklaminiai stendai gali būti pastatomi arba pakabinami. Bene didžiausias privalumas – greitai ir lengvai keičiama spauda. Įsigiję stendo rėmus, kurie gali būti vienpusiai arba dvipusiai, galėsite keisti reklamas, skleisti vis kitą dėmesį pritraukiančią ar informacinę žinutę. Taupydami jūsų biudžetą, galime pasiūlyti stendo nuomą pagal iš anksto suderintą reklamos maketą.

Parodų stendai

Planuojate dalyvauti parodoje, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Pradėkite nuo skambučio mums. Kartu sugalvosime originaliausią ir geriausiai jūsų verslą reprezentuojančią idėją bei padėsime pasiruošti. Atliksime projektavimo, stendų bei LED stendų gamybos darbus, spaudos darbus bei įrengsime stendą nuo grindų dangos, baldų nuomos iki apšvietimo.

Stendų projektavimas Gamyba Montavimas Nuoma Pardavimas
Užklausa Poreikių
išsiaiškinimas
Optimalus
sprendimas
Sutarties
pasirašymas
Planavimas Igyvendinimas Klientų
rekomendacijos
ATSISIŲSTI FOTO .PDF FORMATU